I have enough requests for my gourmet pecans to order more halves from Louisiana. If anyone is interested, shoot me a pm. These make great gifts or add to munchie tray for the superbowl. They sell for $1 an ounce: 4oz $4, 8oz $8, etc.
Mark
Mark
Thanks for the hook up on the electrician. Carlos showed up Saturday and did some peliminary work and will finish soon. THANK YOU!
Comment